Jak to działa?

Wygodna Platforma działająca 100% online.

Platforma 1t1.pl jest innowacyjnym , internetowym rozwiązaniem wspomagającym zarządzanie relacjami z kontrahentami. Aplikacja oferowana jest jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową. Dzięki temu obsługa IT i zarządzanie systemem są ograniczone do minimum, co pozwala naszym Klientom skoncentrować się na własnej działalności. Korzystanie z jednego scentralizowanego systemu eliminuje też problemy z synchronizacją wielu osobnych baz na rozproszonych komputerach.

 

Szybkie rezultaty.
Dzięki temu, że Platforma 1t1.pl jest rozwiązaniem hostowanym, może zostać uruchomiony w krótkim czasie. Nie są potrzebne inwestycje w sprzęt, infrastrukturę i dodatkowe licencje na oprogramowanie systemowe. Niezależnie od ilości oddziałów i stanowisk roboczych, raz uruchomiony system jest dostępny dla wszystkich natychmiast. Fakt, że praca w systemie przebiega online, przez przeglądarkę internetową, sprawia, że jego użycie jest intuicyjne, a wdrożenie użytkowników szybkie i bezproblemowe.

Zalety systemu działającego online.
Najważniejszą zaletą pracy online jest stały dostęp do aktualnych danych z dowolnego miejsca i o każdej porze. W przypadku skorzystania z naszych usług utrzymania systemu, do minimum spada koszt obsługi informatycznej. System działa przez przeglądarkę, więc nie wymaga instalacji na stacji roboczej pracownika, co minimalizuje możliwość awarii i przestojów w pracy. Żadne dane nie są przechowywane na lokalnych komputerach, co ma znaczenie z punktu widzenia bezpieczeństwa. Ponadto system online jest rozwiązaniem w którym wszelkie zmiany konfiguracyjne są widoczne od razu, dla wszystkich użytkowników.

Dlaczego warto wybrać CRM 1t1.pl

  

Szczególną uwagę przykładamy do procesu wdrożenia systemu CRM 1t1.pl w Twojej organizacji. Mamy świadomość, że konieczne jest przełożenie Twoich potrzeb na język aplikacji CRM 1t1.pl, Wiemy, że niezbędne jest dopasowanie Naszego systemu do sposobu pracy Twojego zespołu. Wdrożenie rozpoczynamy analizą Twoich wymagań, potem następuje etap konfiguracji i dopiero wtedy szkolimy użytkowników.
Gotowy system CRM, elastyczny w konfiguracji.
Oferujemy sprawdzony i gotowy system do zarządzania relacjami z klientami. To pozwala na skupienie się na etapie wdrożenia tylko na pracach konfiguracyjnych. Taki proces jest o wiele szybszy i bezpieczniejszy. Najważniejsze że, aplikacja została przygotowana w ten sposób, aby było można ją łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Aplikacja własnego autorstwa.
Wdrażany przez nas system 1t1.pl został stworzony przez naszych najlepszych programistów. Stale rozwijamy aplikację dostosowując ją do potrzeb rynku. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad systemem i ogromne możliwości dostosowania do konkretnych, indywidualnych potrzeb naszych Klientów.
 
Bezpieczny CRM online.
Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej i nie wymaga żadnej instalacji na stacji roboczej pracownika. W związku z tym spada ryzyko problemów technicznych związanych z dostępem do systemu, a wszystkie zmiany są widoczne natychmiast, dla wszystkich.
Utrzymanie systemu w dedykowanym centrum hostingowym zapewnia najwyższy poziom ochrony danych i maksymalną wydajność popartą certyfikatami bezpieczeństwa Twoich danych.