Elektroniczna ewidencja pojazdów oraz ich przebiegu

Proste oprogramowanie pomocne w usprawnieniu pracy każdej firmy prowadzącej ewidencję przebiegu pojazdu oraz pojazdów. Sprawdź wersję DEMO


kontakt online:
kontakt telefoniczny:Tomasz Gładysz - Manager Działu
tel. kom. 502 563 952

Zmiany w ustawie o podatku VAT wprowadzone 1 kwietnia 2014 roku nakładają na przedsiębiorców dodatkowe obowiązki związane z ewidencją pojazdów w firmie. Jeśli prowadzisz firmę, w której wykorzystujesz samochód, to moduł Ewidencja Przebiegu Pojazdów jest niemal niezbędnym rozwiązaniem dla Twojej Firmy, aby właściwie rozliczać wydatki związane z użytkowaniem samochodu. Moduł EPP udostępnia Tobie następujące funkcjonalności:

  • Rejestruje zdarzenia związane z użytkowaniem samochodów w firmie.
  • Generuje gotową do wydruku ewidencję przebiegu pojazdu.
  • Posiada wersję mobilną umożliwiającą bieżące rejestrowanie przejechanej trasy.

Moduł Ewidencja Przebiegu Pojazdów

Nowelizacja ustawy o podatku VAT wprowadziła 1 kwietnia 2014 roku zmiany, które wymają od przedsiębiorców prowadzenia rzetelnej ewidencji czynności związanych z użytkowaniem samochodów w przedsiębiorstwach. Nowe zasady wprowadzają podział aut wykorzystywanych w firmie na trzy grupy.

Skąd taki podział? Od momentu nowelizacji nie każdy rodzaj wydatku i nie każdy samochód będzie dawał możliwość całkowitego odliczenia podatku VAT jak miało to miejsce dotychczas. Dlatego dla przedsiębiorców tak istotne staje się prowadzenie rzetelnej ewidencji pojazdów w firmie.

Moduł Ewidencja Przebiegu Pojazdów systemu 1t1 to rozwiązanie, które doskonale dopasowuje się do aktualnych wymagań formalnych nałożonych na przedsiębiorców. Jeśli chcesz móc w pełni korzystać z możliwości odliczeń podatku VAT, a przede wszystkim robić to zgodnie z przepisami i nie narażając się na konsekwencje ze strony Urzędu Skarbowego, to ten Moduł jest dla Ciebie i Twojej Firmy, ponieważ niewielkim kosztem odciążasz się z dodatkowego obowiązku.

 

Filmy szkoleniowe