Moduł sprzedaż

Proste oprogramowanie pomocne w usprawnieniu pracy każdej firmy posiadającej dział handlowy. Pomocnym narzędziem są Cenniki, Oferty, Zamówienia, Faktury itd. Sprawdź wersję DEMO


kontakt online:
kontakt telefoniczny:Tomasz Gładysz - Manager Działu
tel. kom. 502 563 952
Celem każdego przedsiębiorstwa jest wzrost skali działalności poprzez zdobywanie nowych klientów i zwiększanie sprzedaży. Na początku działalności wystarczą proste rozwiązania, ale z czasem pojawia się potrzeba zorganizowania profesjonalnego działu sprzedaży, nawet jeśli ten dział liczy jedną lub dwie osoby to zazwyczaj jest najbardziej zapracowaną częścią firmy. Dlatego warto ułatwić zadanie sobie i swoim pracownikom wdrażając w firmie niedrogi i intuicyjny Moduł Sprzedaż systemu 1t1, który za niewielką opłatą optymalizuje większość procesów związanych ze sprzedażą w firmie. Moduł Sprzedaż to rozwiązanie, które wesprze Ciebie i Twoich pracowników w następujących zadaniach:
  • Obsługa magazynu.
  • Tworzenie cenników.
  • Wystawianie faktur.
  • Rejestrowanie faktur zakupowych.
  • Wystawianie oraz rejestrowanie umów handlowych.
  • Tworzenie sprawozdań z działań Twojego działu sprzedaży.
  • Tworzenie ofert dedykowanych poszczególnym klientom.
  • Rejestrowanie zamówień.
  • Możliwość pracy zdalnej.

Moduł Sprzedaż

Rozwój firmy to nie tylko satysfakcja dla jej twórcy i właściciela, ale również konieczność podołania nowym realiom, które niosą za sobą konieczność wdrażania coraz to nowszych rozwiązań usprawniających realizację procesów kluczowych dla funkcjonowania firmy. Każdy przedsiębiorca przyzna, że należyte funkcjonowanie działu sprzedaży przesądza o sukcesie firmy.
Moduł Sprzedaż systemu 1t1 za niewielkie pieniądze zapewnia kompleksowe rozwiązanie to obsługi procesów sprzedażowych w każdej firmie bez względu na jej branże. Nie musisz inwestować w drogie rozwiązania dedykowane, które pomimo włożonego wysiłku i środków finansowych nie zawsze spełniają pokładane w nich oczekiwania.
Moduł Sprzedaż systemu 1t1 umożliwi sprawną realizację zamówień od klientów, dzięki kompleksowości i intuicyjności. Moduł Sprzedaż to m.in. możliwość wystawiania faktur oraz rejestrowania faktur zakupowych, rejestrowanie zamówień oraz statusu ich realizacji, obsługa magazynu, tworzenie ofert oraz wiele innych funkcjonalności, które przyspieszą i zoptymalizują procesy sprzedażowe w Twojej Firmie. 

Filmy szkoleniowe