Biuro rachunkowe

Proste oprogramowanie pomocne w usprawnieniu pracy każdego biura rachunkowego. Sprawdź wersję DEMO


kontakt online:
kontakt telefoniczny:Tomasz Gładysz - Manager Działu
tel. kom. 502 563 952

 

Prowadzenie biura rachunkowego wymaga od księgowego korzystania z wielu narzędzi, które ułatwiają nie tylko prowadzenie bieżących rozliczeń swoich klientów, ale również porządkowanie bieżącej pracy tak, aby nie przeoczyć niczego istotnego. Moduł Biuro Rachunkowe systemu 1t1 umożliwia osobom prowadzącym działalność księgową sprawne i niedrogie koordynowanie własnej pracy z korzyścią dla klientów. Moduł Biuro Rachunkowe daje możliwość korzystania między innymi z następujących funkcjonalności:

 

  • Import plików z płatnościami do ZUS-u (pliki KEDU).
  • Import plików z płatnościami do Urzędu Skarbowego.
  • Możliwość wysyłania do klientów alertów z informacjami o składkach do ZUS-u oraz podatkach.
  • Rejestrowanie zdarzeń księgowych.
  • Rejestrowanie i monitorowanie dokumentów księgowych przyjętych od klientów.

 

Moduł Biuro Rachunkowe

Moduł Biuro Rachunkowe to doskonałe rozwiązanie dla księgowych prowadzących niewielkie biura rachunkowe, ponieważ usprawnia pracę oraz daje dodatkowe możliwości pracy zdalnej, co w wielu przypadkach może okazać się rozwiązaniem niezbędnym. Oprócz elastyczności i mobilności rozwiązania jakim jest moduł Biuro Rachunkowe systemu 1t1, dla wielu księgowych istotne będzie wyręczanie ich w wielu żmudnych obowiązkach.

Przedsiębiorca, szczególnie ten początkujący lub zupełnie nie orientujący się w kwestiach podatkowych oczekuje od swojego księgowego nie tylko rozliczania kosztów i przychodów, ale również tego, aby niczym za rękę przeprowadzał go przez możliwe do natrafienia mielizny w świecie podatków. Jednak nie każdy księgowy ma czas przypominać o terminach i wysokościach podatków oraz składek ubezpieczeniowych każdego klienta z osobna, dlatego moduł Biuro Rachunkowe daje możliwość zautomatyzowania wielu działań na linii księgowy – klient.

Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe i szukasz rozwiązania, które niewielkim kosztem usprawni Twoją działalność z korzyścią dla Ciebie oraz Twoich klientów to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ moduł Biuro Rachunkowe systemu 1t1, to rozwiązanie szyte na miarę niewielkiego biura rachunkowego nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale również kosztów jakie wiążą się z korzystaniem z tego rozwiązania. Kilkadziesiąt złotych wydane miesięcznie na te moduł, to niewiele w porównaniu z wieloma godzinami jakie zaoszczędzisz automatyzując czynności wykonywanych na co dzień.

 

Filmy szkoleniowe

Referencje

  • Biuro Rachunkowe Elżbieta Saganowska -
  • GRIMP Sp. z o.o. -