Moduł marketing

Proste oprogramowanie pomocne w usprawnieniu pracy każdej firmy prowadzącej marketing, telemarketing. Sprawdź wersję DEMO


kontakt online:
kontakt telefoniczny:Tomasz Gładysz - Manager Działu
tel. kom. 502 563 952

Sposobów prowadzenia akcji promocyjnych jest mnóstwo, jednak nic nie zastąpi marketingu bezpośredniego, którego najtańszą odmianą jest telemarketing. Moduł Telemarketing systemu 1t1 pozwoli Twojej Firmie na zaplanowanie i przeprowadzenie sprawnej i co równie ważne taniej akcji telemarketingowej. Moduł Telemarketing oferuje Tobie i Twojej Firmie następujące funkcjonalności:

Możliwość wgrania własnej bazy kontrahentów.
Przydzielanie zadań telemarketerom.
Ewidencjonowanie kontaktów z klientami.
Kampanie SMS wspierające działania telemarketingowe.
Wysyłanie newslettera jako uzupełnienie kampanii telemarketingowej.

Moduł Telemarketing

Moduł Telemarketing systemu 1t1 zadaje kłam powszechnemu przeświadczeniu, że telemarketing jest zarezerwowany wyłącznie dla dużych firm posiadających wręcz nieograniczone budżety marketingowe. Korzystając z Modułu Telemarketing możesz nie tylko prowadzić skuteczne działania sprzedażowe przez telefon, ale również robić to tanio i efektywnie.

Moduł ten pozwoli na zautomatyzowanie wielu czynności oraz kontrolę realizacji poszczególnych kampanii sprzedażowych realizowanych przez telemarketerów. Myślisz, że Twoja Firma jest zbyt mała, aby na stałe zatrudnić telemarketera? Do niedawna takie zdanie mogło mieć rację bytu, ale nie teraz, ponieważ Moduł Telemarketing systemu 1t1 daje możliwość zatrudnienia telemarketera zdalnie, a Ty wciąż będziesz miał pełną kontrolę nad prowadzoną kampanią sprzedażową.

 

Filmy szkoleniowe